Vitajte


Vážení rybári, vítame vás v novom internetovom priestore, ktorého cieľom je sprostredkovať vám zaujímavé informácie a novinky z rybárskeho prostredia, ako aj množstvo doplnkov, ktoré určite ocenia aj poľovníci a turisti.

pondelok 5. marca 2012

Rybárske navijaky Okuma novinky na rok 2012 – časť 1.

Sme hrdí, že Vám môžeme ako prvý predstaviť dlho očakávané rybárske novinky od spoločnosti Okuma. Rybárske navijaky Okuma sú dlhodobo považované za spoľahlivé, odolné a cenovo dostupné rybárske navijaky, ktoré si vďaka svojej kvalite získali srdcia rybárov po celom svete. Rybárske potreby Slavia sa Vám snažia dlhodobo ponúkať túto osvedčenú značku, ktorá má v SR vybudované veľmi dobré meno okrem iného aj kvôli špičkovému servisu, ktorý predčí množstvo konkurenčných rybárskych značiek. Rybárske navijaky Okuma na našom trhu zastupuje spoločnosť ESOX - Rybárske potreby.


Okuma Booster BTF – Novinka
Rybársky navijak Okuma Booster Vás prekvapí výborným pomerom ceny a výkonu. Za skutočne ľudovú cenu dostávate do rúk značkový navijak Okuma s prednou brzdou postavený na kvalitnom ložisku typu BB. Navijak Okuma Booster je postavený s dôrazom na masívnu konštrukciu, ktorá spolu s prevodmi navijaku hravo prekoná konkurentov v jeho cenovej triede. Jedná sa o výbornú voľbu pre všetkých rybárov, ktorí hľadajú jednoduchý rybársky navijak v cene okolo 12€Navijak Okuma Proforce PFR – Novinka 
Navijak Okuma PROFORCE je veľmi univerzálny rybársky navijak so zadnou brzdou navrhnutý tak aby spĺňal väčšinu požiadaviek, ktoré na rybárske potreby kladie moderná rybačka a to za veľmi priaznivú cenu. Navijak Okuma PROFORCE je vybavený kovovou cievkou, náhradnou cievkou a je postavený na kvalitnom BB ložisku. Rybársky navijak Okuma PROFORCE je dostupný vo viacerých veľkostiach tak aby ste si vedeli vybrať ten správny model na vami zvolený druh rybačky. Rybársky navijak Okuma Proforce je výborná voľba pre každého kto hľadá jednoduchý a spoľahlivý rybársky navijak s náhradnou cievkou v cene okolo 20€Okuma Safina PRO - Novinka
Rybársky navijak Okuma Safina Pro Spa je veľmi univerzálny rybársky navijak s prednou brzdou. Na náš trh dorazil v dvoch veľkostiach. Ľahkej a elegantnej verzii Safina PRO 30 vhodnej na prívlač či feeder a robustnej a odolnej verzii Safina PRO 80, ktorá pojme skutočne poriadne množstvo silonu.

1 komentár:

  1. Super článok, rád by som si kúpil... Prosím vás ako odborníkov - aký je rozdiel medzi navijakom s prednou a navijakom s zadnou brzdou? Dík "_"

    OdpovedaťOdstrániť