Vitajte


Vážení rybári, vítame vás v novom internetovom priestore, ktorého cieľom je sprostredkovať vám zaujímavé informácie a novinky z rybárskeho prostredia, ako aj množstvo doplnkov, ktoré určite ocenia aj poľovníci a turisti.

pondelok 5. marca 2012

Rybárske navijaky Okuma novinky na rok 2012 – časť 2.

Predstavujeme Vám pokračovanie článku "Rybárske navijaky Okuma  novinky na rok 2012 " V druhej časti tejto minisérie sme pre Vás pripravili trochu luxusnejšie rybárske kúsky. Rybárske navijaky Okuma sú dlhodobo považované za spoľahlivé, odolné a cenovo dostupné rybárske navijaky, ktoré si vďaka svojej kvalite získali srdcia rybárov po celom svete. Rybárske potreby SláviaCentrum sa Vám snažia dlhodobo ponúkať túto osvedčenú značku, ktorá má v SR vybudované veľmi dobré meno okrem iného aj kvôli špičkovému servisu, ktorý predčí množstvo konkurenčných rybárskych značiek. Rybárske navijaky Okuma na našom trhu zastupuje spoločnosť ESOX - Rybárske potreby.


Navijak Okuma Distance V2 -  Novinka
Rybársky navijak Okuma Distance V2 je absolútnou kaprárskou lahôdkou od spoločnosti Okuma. Prvé čo Vás na tomto rybárskom navijaku upúta je jeho jedinečný dizajn, ktorý dáva ihneď vedieť, že držíte v ruke výnimočný stroj. Rybársky Navijak Okuma Distance V2 DTII 60 vo svojom vnútri ukrýva 4BB a 1 kvalitné RB ložisko. Samozrejmosťou je náhradná cievka a kovová cievka, ktorá je navrhnutá na maximálne predĺženie vašich hodov. Navijak Okuma Distance V2 je výborná voľba pre všetkých kaprárov ktorí hľadajú spoľahlivý stroj do 80€.Navijak Okuma RAW II – Novinka
Rybársky navijak Okuma RAW II dorazil na náš trh v dvoch veľkostiach. Na pultoch rybárskych predajní nájdete Okumu RAW II 30 a Okumu RAW II 80, oba tieto navijaky sú excelentné silové stroje, ale kým okuma RAW II 30 je skvelou voľbou aj pri love na  strednú prívlač v našich vodách tak Okuma RAW II 80 je stroj určený na lov sumcov, prípadne na morský rybolov. Rybársky navijak Okuma RawII patrí k tomu najdokonalejšiemu čo na našom trhu od spoločnosti Okuma nájdete. Navijak Okuma Raw II má prepracované hliníkové telo a rovnako alumíniovú konštrukciu rotora. Výhodou je 8 precíznych ložísk Okuma. Samozrejmosťou je povrchová úprava navijaku ktorá eliminuje možnosť korózie. Sila navijaku Okuma Raw II 80 sa však skrýva v jeho výnimočne pevnej brzde s excelentným výkonom a v detailoch ktoré z tohto rybárskeho navijaku robia neskutočne odolný stroj.Navijak Okuma Axeon – Novinka
Rybársky navijak Okuma Axeon AXII 60 je ďalším do rodiny spoľahlivých kaprárskych navijakov s prednou brzdou od spoločnosti Okuma. Okuma Axeon sa vyznačuje elegantným čierno sivým dizajnom s vysokou striebornou cievkou. Veľkou výhodou je veľmi citlivá a výkonná predná brzda typická pre navijaky Okuma. Navijak Okuma Axeon disponuje všetkými technológiami obľúbenými u navijakov modelovej rady Okuma Distance.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára